20 Şubat 2012 Pazartesi

Lila Kutu Şubat Ayı


Bu ay bir çoğumuz için özel bir ay şubat ayı sevgililer gününün kutlandığı sevgililer için ayrı bir anlam ifade eden bir ay gerçi benim sevgilim olmadığı için relax'ım ben :)


 Her ay olduğu gibi kutunun içeriğiyle ilgili bilgilendirme kartımız çıkıyor şubat ayı olması nedeniyle sevgiler günü teması yani kalpli bir listemiz var :)


 Lila kutu her beni olumlu yönde şaşırmaya devam ediyor ama bu şubat ayının yeri şu an itibariyle apayrı, birazdan nedenini açıklayacağım :)Benim lilakutumda 9 adet ürün gözüküyor :)


 Lila kutuya abone olduğumda beri bir ilk.İlk defa indirim kuponu çıktı önümüzdeki ay zevkle indirim kuponunu değerlendireceğim :)

Gözüme çarpan ilk şey kalpli saç tokası ve lila çorabım oldu çok datlu ama yaa :D 

Veeee karşınızda ilk İnglot ürünüm ve ilk inglot  allığım  :) 
Benim inglot allığımın numarası 32 çok güzel içinde ışıltıları olan şeftali tonlarında bir allık 
Lila kutumda çıkan bütün ürünleri çok sevdim ve beğendim ama gördüğünüz Dörtlü benim favorilerim revigen şampuanın saçlarıma inglotun güzelliğime ve cosmed'inde derdime çare olacağını umuyorum :)

Şimdi lilakutu'muzun içerğine göz atalım;
1) Revigen-Dökülmelere Karşı Canlandırıcı Şampuan 50 ml:Şaç derisine bakım yapar,dökülmeyi engeller,hacim verir,saçların dayanıklılığını arttırır.300 ml'i 34 tl imiş.
2)Cosmed-Tüy azaltıcı Vücut losyonu 20 ml:Tüy büyüme sürecini geciktirir,yoğunluğunu azaltır ve tüy yapısını inceltir.Ürünün orjinal boyutu 150 ml fiyatı 39 tl imş.
3)Cosmed-Tüy azaltıcı serum 10 ml:Tüyz büyüme sürecini geciktirir;yoğunluğunu azaltır ve tüy yapısı inceltir.
4)Mac Factor-Ageless elixir 2'si 1 arada Fondöten tester: Serumu sayesinde kusurları harika kapatır;cildi aydınlatır,canladırır,korur.30 ml fondötenin fiyatı 62 tl.
5)Loccitane-Aromachologie Relaxing Body Lotion 35 ml:Cildi nemlendirir ve besler.Hassas ciltlere uygundur.Ürünün orjinal satış boyu 250 ml fiyatı 71 tl.
6)Activar-Maske:Dna hasarlarını onarmaya ve lekelerin açılmasına yardımcı olur,cilt altına güçlü detoks etki yapar.
7)Durance-Antik Güller Koruyucu El Kremi tester:Kuru ve yıpranmış elleri yumuşatır,rahatlatır ve dış etkilere karşı korur. 75 ml ürünün fiyatı 69 tl imiş.
8)Marrakesh-Argan Yağlı Saç Şekillendirici tester: Saçları parlatır,bakım  yapar,korur.100 ml marrakesh 78 tl.
9)Inglot-Amc Allık veya Allık orjinal boy :) : E vitaminin içeren Amc Allık veya hatları belirginleştiren,yüzün doğal ışıltısını arttıran ürünlerinden biri.Allığın fiyatı 37 veya 35 tl imiş.

Umarım lila kutu bu kalitesini ve fiyat politasını hiç değiştirmez ve git gide büyüyerek kocaman bir aile olmayı diliyorum.


Sizde benim gibi evime her ay lila kutu gelsin bu güzellikten mahrum kalmayayım diyorsanız :) Güzellik kapınızda :) http://www.lilakutu.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder